Главная Кафедры Биохимиялық инженерия Новости кафедры «Анықталмаған интеграл.Қасиеттері.Интегралдаудың негізгі әдістері» тақырыбында ашық сабақ өтті
25 қараша 2021                  318890

Жаратылыстану-ғылыми пәндері кафедрасында 25.11.2021 жылы 1 корпус,22 аудиторияда лектор Утегалива Фазила Утегалиевнаның Математика пәні бойынша «Анықталмаған интеграл.Қасиеттері.Интегралдаудың негізгі әдістері» бойынша Ашық сабақ жүргізді,Өткізген ашық сабағы жоғары денгейде жүргізілді.Оқытушының пайдаланған материалдары мен интерктивті тақта және презентация арқылы жүргізілген есеп шығару тәсілдері студенттерге қолжетімді түсінікті дәрежеде жеткізілді.Студенттер өте белсенді сабаққа қатысып,түсіндірілген сабақ бойыншаа есептер шығарды. Жаңа методика әдіс  бойынша түсіндірілді.Оқытушы мен сабақ аралық байланыс болды.