Главная Кафедры Биохимиялық инженерия Новости кафедры ҚазИТУ студенті Қалабай Данияр Ерланұлы Қазақстан Республикасы чемпионатының алтын жүлдегері атанды.
3 желтоқсан 2021                  318991

Қазақстан инжернерлік-технологиялық университеті Жаратылыстану-ғылыми пәндері кафедрасы «Қоршаған ортаны қорғау және оның өмір тіршілігінің қауіпсіздігі» мамандығының 2 курс студенті Қалабай Данияр Ерланұлы.

2021 жылы Тәуелсіздік қарсаңында Алматы қаласында Қазақстан Республикасы чемпионатында ерлер мен жасөспірімдер арасында өткен жарыста 70 келі салмақта күресіп алтын медальмен және І дәрежелі дипломмен марапатталды. Университетіміздің беделін асқақтатып, туын көкке желбіреткен Қалабай Данияр  болашақта университет атын асқақтатып өз қоржынына салар жүлделері көп екенін айтты.