Главная Кафедры Әлеуметтік-гуманитарлық пәндер және әлем тілдері Новости кафедры "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс – қимыл-мұғалімдерге авторлық көмекші әзірлеме"
21 қаңтар 2022                  318841
"Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс – қимыл-мұғалімдерге авторлық көмекші әзірлеме"

12 қаңтар күні Қазақстан инженерлік-технологиялық университетінің , "Әлеуметтік – гуманитарлық пәндер "кафедрасының оқытушысы Сармурзина Галия Алтайқызы  infourok.ru сайтына  "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс – қимыл-авторлық мұғалімдерге көмекші әзірлеме " тақырыбында авторлық материалды орналастыру туралы куәлік алды.  ҚазИТУ студенттеріне сыбайлас жемқорлыққа қатысты азаматтық ұстанымды қалыптастыру үшін,  қажетті құндылық ұстанымдарын тәрбиелеу және қабілеттерін дамыту үшін әдістемелік әзірлемені жариялады. Әзірлеме тексеруден сәтті өтті .Сондай-ақ "Инфоурок"сарапшысының талдауынан жоғары нәтиже көрсетті .