Главная Кафедры Биохимиялық инженерия Новости кафедры ҚазИТУ биік белестер мен мерейлі мақсаттардың биік шыңы
20 сәуір 2022                  318917
ҚазИТУ биік белестер мен мерейлі мақсаттардың биік шыңы

ҚазИТУ студенттері сабақтан тыс, қоғамдық жұмыстарға белсене  қатысып алғыс хаттар мен төсбелгілер алып, университет абыройын көтеруде. Жаратылыстану-ғылыми пәндері кафедрасы «Қоршаған ортаны қорғау және оның өмір тіршілігінің қауіпсіздігі» мамандығының 2 курс студенттері Серікқан Жанат Серікқан  және  Дәуенов Еламан  Қамбарұлы 2022 жылы қаңтар айында Қазақстандағы наразылық  тудырған қарулы қақтығыс пен қаңтар оқиғасы кезінде көрсеткен жанқиярлығымен қызметтік міндеттерін адал атқарғаны үшін Алматы қаласының әкімі қолынан алғыс хатпен марапатталды. Әрқашан тек биік шыңдарда университет мәртебесін асқақтата беріңіздер.