Главная Кафедры Экономика және бизнес Новости кафедры XXI ғасырдың ең қажетті мамандығы
15 сәуір 2022                  318931
XXI ғасырдың ең қажетті мамандығы

Қазақстан инженерлік-технологиялық университетінің «Экономика және Қаржы» кафедрасы Қаржы мамандығының бакалавр дәрежесі студенттерге қаржының келесідей негізгі бағыттарына қол жеткізуге мүмкіндік береді:Корпоративтік қаржылар қаржылық емес фирмалардың қаржы ресурстарын басқарады. Бұл бизнес үшін ресурстарды жоспарлау, сатып алу және қаржыландыруды қамтиды. Корпоративтік қаржы саласында мансапқа ұмтылған студент корпоративтік қаржыландыру саласында арнайы мамандандырылған курстардан өтуді қажет етеді.Қаржылық басқарудың теориялық және практикалық тәсілдерін түсіну үшін қаржы және бизнес саласына кіресіз. «Қаржы» мамандығы бойынша диплом түлектерге табысты бизнесмен, жеке кәсіпкер, ұйымдарға, банктерге, қор биржаларына, қаржы және сақтандыру компанияларына, инвестициялық және зейнетақы қорларына, әкімдіктер мен қазынашылықтың қаржы бөлімшелеріне, салық органдарында мансапқа жетуге мүмкіндік береді.