Главная Кафедры Экономика және бизнес Новости кафедры "Есеп және аудит" білім беру бағдарламасы үздік үштік қатарында
28 наурыз 2022                  318903
"Есеп және аудит" білім беру бағдарламасы үздік үштік қатарында

«Есеп және Аудит» білім беру бағдарламасы «Атамекен» Ұлттық кәсіпкерлер палатасы мен ҚР Білім және ғылым министрлігінің бірігіп жасаған рейтингінде Қазақстан жоғары оқу орындарының 70 бағдарламасының ішінен 3 орынға ие. Дәл осы білім беру бағдарламасын дайындауда Қазақстан Инженерлік-Технологиялық университеті жоғарғы оқу орындарының ішінде сұранысқа ие. Есеп және аудит білім беру бағдарламасы бойынша бакалавр іскерлік операцияларды қаржылық және басқарушылық есепке ала отырып, қаржылық есептілікті талдау мен аудит жүргізуге қабілетін арттырып, қаржылық және экономикалық процестерді жоспарлау дағдыларын үйретеді.  Бухгалтерлік есеп бағдарламасы бухгалтерлік есепті жақсы түсінуге және өздерінің мансаптық мүмкіндіктерін кеңейтуге тырысатын ақылды, еңбекқор студенттерге бағытталған.Бағдарлама құрылымы ағымдағы жағдайлардың теориялық және тұжырымдамалық түсінігін біріктіреді және оларды қазіргі қаржы нарығындағы тәжірибемен байланыстырады.Бағдарлама теорияны, практиканы және зерттеуді біріктіреді және талдамалық және техникалық дағдыларды дамытуға мүмкіндік береді.