Главная Новости ҚазИТУ-да "Таза сессия" акциясы басталды
11 мамыр 2022                  318902
ҚазИТУ-да "Таза сессия" акциясы басталды

11 мамырда Қазақстан инженерлік-технологиялық университетінде, ,  2021-2022 оқу жылының көктемгі емтихан сессиясын өткізу кезеңінің басталуына байланысты, сыбайлас жемқорлықтың алдын алу және ескерту мақсатында "Таза сессия" акциясы ұйымдастырылды. Аталған іс-шараның мақсаты - құқықтық сананы, сыбайлас жемқорлық көріністеріне мүлдем төзбеушілікті және университеттің білім алушыларының, профессорлық-оқытушылық құрамының, қызметкерлерінің белсенді азаматтық ұстанымын қалыптастыруға бағытталған.

Акция аясында университетте емтихан сессиясының объективтілігі мен ашықтығын қамтамасыз ету бойынша іс-шаралар жүзеге асырылды. Білім беру ордасында бейресми қатынастар мен сыбайлас жемқорлықты болдырмауға бағытталған. ЖОО-да сыбайлас жемқорлыққа қарсы насихат жүргізілді: ұсыныстар мен ескертулер үшін" Сенім жәшігі " бар, онда студент өз сұрақтары мен ескертулерін жібере алады.

ҚазИТУ басшылығы студенттер мен магистранттарды ЖОО-дағы сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрестің алдын алу мәселелеріне белсенді қатысуға, сондай-ақ "таза сессияның" өткізілуін бақылауға және сапалы білім алуға өз құқықтары шеңберінде әділдікке қол жеткізуге шақырады. Өз кезегінде әр тұлға сыбайлас жемқорлық көріністері немесе орын алған бұзушылық фактілері туралы дер кезінде хабардар етулері керек.

Құрметті студенттер, магистранттар, оқытушылар мен қызметкерлер! Сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық фактілері туралы келесі мекенжайлар мен телефондар арқылы хабарлай аласыз:

Электрондық пошта: info@kazetu.kz

+ 7-707-784-11-85-сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл жөніндегі үйлестіруші Д. А. Әшімбаев