Главная Кафедры Әлеуметтік-гуманитарлық пәндер және әлем тілдері Новости кафедры ҚазИТУ- да «Менің арманымдағы Қазақстан» атты эссе байқауы өтті
28 қазан 2022                  319131
ҚазИТУ- да «Менің арманымдағы Қазақстан» атты эссе байқауы өтті

Қазақстан Республикасы күніне орай ҚР Ғылым және жоғары білім министрлігі "Қазақстан менің арманым" тақырыбында эссе байқауын жариялады.

Байқау жастарға азаматтық білім беруді дамытуға, оның ел тағдыры мен болашағы үшін жауапкершілігін тәрбиелеуге бағытталған.

Қазақстан Республикасы күніне орай "Менің арманымдағы Қазақстан" тақырыбында эссе байқауын Қазақстан инженерлік-технологиялық университетінде "Әлеуметтік-гуманитарлық пәндер және әлем тілдері" кафедрасы ұйымдастырды.

Эссе байқауында автордың Қазақстанның болашағы мен оның келешегін қалыптастыруға қатысуы туралы көзқарасы мен үміттерін көрсететін "Менің арманымдағы Қазақстан" тақырыбында өз бетінше орындалған шығармашылық жұмыстар қабылданды.

Республика күніне арналған шығармашылық бірлестік екі кезеңнен тұрады: ЖОО және республикалық. Алдымен ұйымдастыру комитеттері өз университетіндегі ең жақсыларын анықтауы керек. Наградалар қатарынан бір эссе республикалық кезеңге қатысуға Ғылым және жоғары білім министрлігіне жіберіледі.

ҚазИТУ-да "Менің арманымдағы Қазақстан" байқауының ЖОО кезеңінің қорытындысы шығарылды. Байқау қорытындысы бойынша Пи-22-1к (кол) тобының студенті Нариманов Ербол бірінші орынды иеленді. Екінші орында – Пи-22-1к тобының студенттері Еркінбекұлы Тасқын және ИТвЭЭ-22-1р(кол) Бочкарев Денис, үшінші орында – Пи-22-1к тобының студенттері Сияз Нұрсұлтан және Балхыбай Жасұлан. Олардың барлығы I, II, III дәрежелі дипломдармен марапатталды.