Главная Кафедры Тағам өндірісінің техникасы және технологиясы Новости кафедры МИТУ-да «Ботаника және фитоинтродукция институтының» профессорлары дәріс оқыды
1 желтоқсан 2022                  319200
МИТУ-да «Ботаника және фитоинтродукция институтының» профессорлары дәріс оқыды

«Шақырылған профессор» бағдарламасы аясында «Ботаника және фитоинтродукция институтының» тұқым шаруашылығы және өсімдіктерді қорғау зертханасының меңгерушісі, ауыл шаруашылығы ғылымдарының кандидаты Мурзатаева Тансара Шаяхметовна және Сатеков Ескендір Яковлевич «Ботаника және фитоинтродукция институтының» гүлді сәндік өсімдіктерді интродукциялау зертханасының меңгерушісі, 29.11.2022 ж. Халықаралық инженерлік-технологиялық университетінің студенттеріне дәріс оқыды. Студенттер лекцияға қызығушылық танытып, сұрақтар қойып, алдағы уақытта дәрісте алған білімдерін тәжірибеде қолданады. Дәріскерлер университет тарапынан дәріс оқығаны үшін алғыс хаттарға ие болды.