Главная Кафедры Социально-гуманитарные дисциплины и мировые языки Новости кафедры «РУХАНИ ЖАҢҒЫРУ»
25 февраль, 2018                  318668
«РУХАНИ ЖАҢҒЫРУ»
19.02.2018 жылы ҚазИТУ кітапханасының оқу залында Елбасы Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: Рухани жаңғыру» атты жолдауы аясында «Әлеуметтік-гуманитарлық пәндер» кафедрасы мен ғылыми кітапхана қызметкерлерінің ұйымдастыруымен дөңгелек үстел өткізілді. Дөңгелек үстелге 1 курс Экономика факультетінің студенттері қатысты. Дөңгелек үстелді алғы сөзбен оқытушы А. Нүртазаева бастады. Сонымен қатар студенттер тарапынан 1 курс Экономика мамандығының студенттері Тлеулес Елдана, Мұхамедияров Темірлан Рухани жаңғыру аясында өз пікірлерімен бөлісіп, талқылау барысында өз ойларын ашық жеткізе білді.