Главная Кафедры Социально-гуманитарные дисциплины и мировые языки Новости кафедры ҚазИТУ кітапханасында Н. Назарбаевтың «Тәуелсіздік дәуірі» кітабы таныстырылды
02 март, 2018                  318625
ҚазИТУ кітапханасында Н. Назарбаевтың «Тәуелсіздік дәуірі» кітабы таныстырылды
2018 ж. 1 сәуірінде «Алғыс күні» Қазақстан инженерлік-технологиялық университетінің ғылыми кітапхананың оқырман залында Әлеуметтік-гуманитарлық кафедра мен кітапхана қызметкерлерінің ұйымдастыруымен дөңгелек үстел ұйымдастырылды. Дөңгелек үстел басында ҚР Президенті Н. Назарбаевтың «Тәуелсіздік дәуірі» кітабы таныстырылып, баяндама жасалды. Кафедра оқытушылары доц. Р. Абдісүлейменова, Ж. Несіпбаева, кітапхана директоры С. Бейспаева сөз алып, кітап мазмұны бойынша ой толғап, сұрақтарға жауап берді. «Алғыс күнімен» байланыстыра отырып өткізілген дөңгелек үстелдің маңызы оқырмандар, оқытушылар, жастар үшін зор болды.