Главная Кафедры Социально-гуманитарные дисциплины и мировые языки Новости кафедры Кәсіби бағдар беру жұмысы жалғасуда
04 июнь, 2018                  318648
Кәсіби бағдар беру жұмысы жалғасуда
ҚазИТУ-да кезекті кәсіби бағдар беру жұмысы жалғасып келеді. Түлектерге дұрыс бағыт-бағдар беру, университетіміздің мамандықтары жайлы мағлұматтандыру – біздің басты мақсат-міндеттеріміздің бірі. Осы ретте Әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедрасының оқытушылары Алматы қаласы, облыстары мектептеріне кәсіби бағдар беру жұмысын жүргізіп келеді. Сонымен қатар «Зерде» олимпиадасын 9 және 11 сыныптар арасында ұйымдастырды. Мектеп оқушылары тарапынан әр түрлі қызықты сұрақтар қойылып, мұғалімдердің де қызығушылығын оятты. Кәсіби бағдар беру жұмысының қорытындысы жақсы көрсеткіш көрсетері сөзсіз.