Главная Новости ҚазИТУ колледжінде Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне орай шағын футболдан турнир өтті.
11 декабря, 2018 г.                  318770
2018 жылдың 10 желтоқсанында Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне орай Қазақстан инженерлік-технологиялық университеті колледжінде шағын футболдан турнир болып өтті.

Сайысқа қатысқан 8 команда 2 топқа бөлінді. Сайыс қорытындысы бойынша төмендегідей нәтижелер көрсетті.

«Батыс» құрама командасы - 1 орын иегері атанды.
«Есептеу техникасы және ақпараттық қамтамасыз ету» мамандығы құрама командасы – 2 орын
«Ракета» құрама командасы - 3 орынға ие болды

«Үздік ойыншылар» номинациясы бойынша Нұрғазиев Айдос, Бақтығали Арсен, Жарас Диас, Жәнібеков Асанәлі, Азизов Али-Осман;
«Үздік қақпашы» номинациясы бойынша Әкім Ернұр, Ниязбаев Асхат;
«Үздік қорғаушылар» номинациясы бойынша Маметалиев Нұрлан, Мусаев Данияр, Қанат Бағдат, Болат Олжас марапатталды.

Қазақстан инженерлік-технологиялық университеті колледжінің әкімшілігі жеңімпаздарға ізгі лебізін білдірді.

Құттықтаймыз!!!