Главная Кафедры Биохимическая инженерия Новости кафедры Олимпиада жеңімпазы Тілеулес Елдана жарыстан алған әсерімен бөлісті
28 март, 2017                  318646
Олимпиада жеңімпазы Тілеулес Елдана жарыстан алған әсерімен бөлісті
Олимпиада жеңімпазы Тілеулес Елдана жарыстан алған әсерімен бөлісті: «Олимпиада есептері мен үшін қиын болмады. Жеңімпаз атанып, грант ұтып алғаным үшін өте қуаныштымын. Мектеп бітірген соң Қазақстан инженерлік-технологиялық университетіне оқуға келемін.Университет маған ұнады.Барлық олимпиада ұйымдастырушыларына алғысымды білдіремін.ҚазИТУ көркейіп, дами беріңіздер».Тек Елдана ғана емес басқа да қатысушылар білім додасының әділ өткендігін айтып, университетіміз жайлы жақсы пікірлерін білдірді.

Олимпиадаға келген оқушыларды университіміздің Жастар Ұйымдары Комитетінің мүшелері университет өмірімен таныстырып,ҚазИТУ студенттері атануға шақырды.