Главная Кафедры Социально-гуманитарные дисциплины и мировые языки Новости кафедры Қазақстан Инженерлік -технологиялық университетінің 1курс Экономика және Финанс факультеттерінің студенттері Хаңтәңірінің мұзбалақ ақыны Мұқағали Мақатаевтың 90-жылдық мерей тойына орай осындай поэзиялық жыр шашу өткізді.
14 февраля 2021                  318911

Қазақстан Инженерлік -технологиялық университетінің 1курс Экономика және Финанс факультеттерінің студенттері Хаңтәңірінің мұзбалақ ақыны Мұқағали Мақатаевтың 90-жылдық мерей тойына орай осындай поэзиялық жыр шашу өткізді.Осы кешке Абдисулейменова Раиса Шоғанбековнаның эдвайзерлік тобындағы көшбасшы студенттер белсенділік танытты.
1.Төребек Ақбота
2.Асхатұлы Маулен