Главная Новости ҚазИТУ колледжінің 1-курс студентері арасында математика пәнінен олимпиада басталды
16 ақпан 2021                  318854

Ақпан айының 15-інші жұлдызында 1-курс студентері арасында  математика  пәнінен олимпиада басталды. Олимпиада екі айналымнан тұрады. Олимпиадаға 1-курс студенттері қатысты.

Олимпиаданың бірінші айналымы 15 ақпанда  колледжде өтті. Жарысқа қатысқан студенттерге тест сұрақтары таратылып, 2 сағат уақыт берілді. Сол уақыт аралығында қатысушылар берілген тапсырмаларды орындап, кезекші оқытушыларға өткізді.

Бірінші айналымның қорытындысы бойынша мына студенттер екінші айналымға өтті:  Жуков И., Гарина А., Ерболат М., Алтынбай М., Қайнен С.

Екінші айналымға өткен студенттерге сәттілік тілейміз!