Главная Новости ҚазИТУ колледжінде орыс ақындарының шығармашылығы бойынша әдеби байқау өтті
15 cәуір 2021                  318905
ҚазИТУ колледжінде орыс ақындарының шығармашылығы бойынша әдеби байқау өтті

2021 жылдың 15-ші сәуір күні ҚазИТУ колледжінде орыс тілі және әдебиет пәнінің оқытушысы Р.С. Косованың ұйымдастыруымен  ХІХ ғасырдағы орыс ақындарының шығармашылығы бойынша әдеби байқау өтті.

Байқауға әр мамандық бойынша студенттер қатысып, орыс ақын-жазушыларының өлеңдерін жатқа оқыды.

Мәнерлеп оқу бойынша жүлделі І орынға 1 курс «Туризм» мамандығының студенті – Агиянова Жанерке ие болды. ІІ орын «ЕТжБҚЕ» мамандығының студенті – Жуков Илья мен «Құқықтану» мамандығының студенті – Сарбекова Аяулымға бұйырды. Ал, ІІІ  орынға  «Менеджмент» мамандығының студенті – Қайнен Сымбат, «САжСІӨ» мамандығының студенті – Сокольников Кирилл және «ЕТжБҚЕ» мамандығының студенті Байділдаев Дамир қанжығаларына байлады.

Белсенділік танытып қатысқан студенттерге алғысымызды білдіреміз!