Главная Кафедры Инженерия компьютерных, автоматизированных и телекоммуникационных систем Новости кафедры «Нұр Отан» партиясы Бостандық аудандық филиалының ұйымдастыруымен 1 – ші сәуір күні Ұлыстың Ұлы күні «Әз – Наурыз» мейрамы тойланды.
03 апрель, 2017                  318627
«Нұр Отан» партиясы Бостандық аудандық филиалының ұйымдастыруымен 1 – ші сәуір күні Ұлыстың Ұлы күні «Әз – Наурыз» мейрамы тойланды. Күн мен түн теңескен, мал төлдеп, дала жасыл кілемге оранған кунде наурыз көжесі даярланып, барша халыққа дастархан жайылып дәм татуға шақырды.

Қазақстан инженерлік-технологиялық университетінің «Нұр Отан» партиялық тобының мүшелері мерекелік іс-шарасына белсене қатысып «тоғыз құмалақ», «қазақша күрес», қазақтың «қара жорға» биін билеп өз өнерлерін ортаға салды. ВТАиТ кафердасының аға отытушысы Нурмахамбетов Асхат Канатович «қазақша күрес» - те 70кг салмақта белдесіп 3 – ші дәрежелі мадақтама грамотасымен мадақталды. Ұлыстың Ұлы күні «Әз – Наурыз» мейрамы құтты болсын.