Главная Новости Асмед-2 медициналық орталығының студенттермен онлайн кездесуі өтті
10 қыркүйек 2021                  318934
Асмед-2 медициналық орталығының студенттермен онлайн кездесуі өтті

ҚазИТУ колледжінің студенттерімен «Асмед-2» медициналық орталығы ZOOM платформасында онлайн кездесу өткізді. Білікті мамандар мен көп жылдық тәжірибесі бар орталықтың қызметкерлері студенттерге санитарлық шектеулерді, эпидемиологиялық жағдайдың алдын алу шараларын, сондай-ақ бәріміз бетперде режимін және әлеуметтік арақашықтықты сақтау керектігімізді атап өтті.

«Асмед-2» медициналық орталығы 15 жыл бойы науқастарда туындаған мәселелерден емдейді және кеңес береді. Орталық қызметкерлері әрбір келушіні емдеуге жеке келеді. «Асмед-2» медициналық орталығының дәрігерлері емдеудің ең қолайлы және тиімді әдісін ұсынады және таңдайды.