Главная Кафедры Техника и технологии пищевых производств Новости кафедры «Технология, жабдықтар және стандарттау» кафедра оқытушылары «Білім және мансап - 2017» көрмесіне қатысты
8 апрель, 2017                  318638
2017 ж. 7-сәуірінде кафедра меңгерушісі Қ. Қаржаубаев бастаған ТЖжС кафедра оқытушылары «Білім және мансап - 2017» көрмесіне қатысты. Көрме барысында кафедра дайындайтын бакалавр бойынша 7 және магистартура бойынша 5 мамандық туралы кең мағлұмат берілді.

Көрме қонақтарына ҚазИТУ буклеттері таратылып, видеороликтер көрсетіліп, ғылыми жетістіктері айтылды. Кафедра оқытушыларымен қатар студенттер де өте белсенділік танытты.