Главная Кафедры Техника и технологии пищевых производств Новости кафедры «Технология, жбдықтар және стандарттау» кафедрасының аға оқытушысы Берік Зоржановқа «Нұр Отан» партиясының билеті салтанатты түрде табыс етілді.
03 апрель, 2017                  318663
«Нұр Отан» партиясы Бақылау комитетінің мүшесі Нұртөре Жүсіп Қазақстан инженерлік-технологиялық университетінің бірқатар белсенді жас мамандарына партияға мүшелік билеттерін салтанатты түрде табыс етті. Солардың қатарында «Технология, жбдықтар және стандарттау» кафедрасының аға оқытушысы, «Эдвайзерлер кеңесінің» төрағасы Берік Зоржанов та бар. ҚазИТУ оқытушыларының үлкен жауапкершілікті адал алып жүруде аянбай еңбек етіп, жастарға сапалы білім беріп, патриотизмге тәрбиелеуде үлгі болатынына сеніміз мол.