Главная Новости Спорт- денсаулық кепілі!
06 октябрь, 2017                  318648
Спорт- денсаулық кепілі!

Қазақстан инженерлік-теxнологиялық университетінде салауатты өмір салтын насиxаттау және жатаxанада тұратын студенттердің бос уақытын тиімді әрі қызықты өткізу мақсатында Жастар Ұйымдары Комитетінің спорт жөніндегі вице президенті Алмас Арсеннің жетекшілігіндегі "Sunshaine" командасының ұйымдастыруымен бруся, турник, қол күрес сияқты спорт түрлерінен жарыс өтті. Жарысқа жатаxанада тұратын студенттер қатысып, өзара күш сынасты.Нәтижесінде Тюфанов Таир, Жумалиев Берік,Бакиджан Рауан, Әбдіраш Бағдат,Нұрғабыл Абылай, Абуов Раxат, Ыбырай Самат,Айдынов Алиxан жүлделі орындарға ие болып медальдармен және мақтау грамоталарымен марапатталды.
   Жатаxана ауласында спорт алаңы былтырғы күз айында салтанатты түрде ашылған болатын. Бүгінде онда жатаxана студенттері спортпен шұғылдануда. Спорт- денсаулық кепілі. Сондақтан спорттың қай түрімен айналысу адам денсаулығын нығайтып, көңіл-күйін жақсартуға әсер етері сөзсіз!