Главная Кафедры Тағам өндірісінің техникасы және технологиясы Новости кафедры Студенттер тұңғыш сыра зауытына экскурсия жасады
19 Ақпан 2024                  633
Студенттер тұңғыш сыра зауытына экскурсия жасады

19 ақпанда Халықаралық инженерлік-технологиялық университет басшылығы, «Тағам өндірісінің техникасы және технологиясы» кафедрасының профессорлық-оқытушылық құрамы және студенттері Қазақстандық алкогольсіз сусындар нарығындағы ең мықты үштікке кіретін ультра заманауи және жоғары технологиялық Тұңғыш сыра зауытына экскурсия жасады. Студенттер алкогольді сусындар түрлерін зерттеп, құрамын анықтайтын құрал-жабдықпен танысты. Бірінші сыра қайнату зауыты ультра заманауи және жоғары технологиялық жабдықпен жабдықталған, ол сыра қайнату процесін мұқият автоматтандыруды қамтамасыз етеді және тамаша басқару және қашықтан басқару жүйесі бар.