Главная Новости Бірге! парасыз болашаққа!
28 наурыз, 2017                  320998
Бірге! парасыз болашаққа!
Қазіргі таңда сыбайлас жемқорлық бүкіл әлемді алаңдатып отыр. Біздің елімізде бұл мәселеге қарсы күрес шаралары тәуелсіздік алған сәттен бастап мемлекеттің ең бірінші кезектегі міндетіне айналған. Қазақстан инженерлік-технологиялық университетінің студенттері 18 наурызда өткен «Бірге! Парасыз болашаққа!» тақырыбындағы дөңгелек үстелге қатысты. Дөңгелек үстелді өткізудегі мақсат: студенттердің университет өміріндегі сыбайлас-жемқорлыққа қарсы көзқарасын қалыптастыру.

Жиында университет өмірінде кездесетін сыбайлас-жемқорлық,студенттердің оған қалай қарсы тұруы жайлы талқыланды.

Елбасы Н.Ә.Назарбаев атап өткендей: «Мемлекет пен қоғам жемқорлыққа қарсы күресетін бір күш болуға тиіс. Жемқорлық-жай құқық бұзушылық емес. Ол мемлекеттің сенімділігіне сенімді сетінетеді және ұлттық қауіпсіздікке тікелей төнген қатер болып саналады».

Осы орайда ҚазИТУ студенттері «Ғасыр дертіне» айналып бара жатқан проблеманы дер кезінде ауыздықтап, парасыз қоғамның дамуына өз үлестерін қоспақ.

Студенттердің аталған іс-шарадан түйген ойлары, өмірдегі сыбайлас-жемқорлықтың кез-келген құбылысына қарсы тұруға көмектесері анық. ҚазИТУ жастары сыбайлас-жемқорлыққа қарсы! Біздің қоғамда сыбайлас жемқорлыққа орын жоқ!