Главная Кафедры Тағам өндірісінің техникасы және технологиясы Новости кафедры «Технология, жабдықтар және стандарттау» кафедрасы Наурызды тойында мамандықтарын мадақтады
03 сәуір, 2017                  318693
«Нұр Отан» партиясы Бостандық удандық филиалы ұйымдастыруымен өткен Наурыз мерекесінің бағдарламасы бойынша өткен жетістіктер көрмесіне 30-ға жуық мекемелер қатысты. «ТЖжС» кафедрасының оқытушылары тағам өндірісі саласындағы өз жетістіктерімен бөлісті. Көрме барысында мамндықтары туралы айтып, буклеттерін таратты.

Сонымен қатар кафедра оқытушылры мен магистранттары мереке барысында ұйымдастырылған «Қаражорға» биін билеп, белсенділік танытты.

Наурыз мерекесі игі істердің бастаушысы бола берсін!