Главная Кафедры Экономика және бизнес Новости кафедры "Қазақстан Республикасының Конституциясы – ел дамуының кепілі" атты конференциясы өтті
08 сәуір, 2017                  318735
2017 жылдың 7 сәуірінде Қазақстан инженерлік-технологиялық университетінің конференц-залында "Қазақстан Республикасының Конституциясы – ел дамуының кепілі" атты конференция өтті.

Конференция қонағы болған, ҚР ҰИА президиумының бас ғалым хатшысы, Медиева Гульбазар Акыловна. Сонымен бірге, "Қазақстан" телеарнасы шақырылды.

Конференцияда біздің "Экономика және Қаржы" кафедрасы белсенді түрде қатысты. Каирбекова Мадина Нұрлыбекқызы, магистр, кафедра ұстазы толықты баяндама жасады . Баяндама қатысушылардың қызығушылығын тудырып, студенттер осы тақырыпқа байланысты сұрақтар қойды, осылайша өздерінің танымдарын ұлғайтты.