Главная Кафедры Экономика және бизнес Новости кафедры «Экономика және қаржы» кафедрасының оқытушы-профессоры Білім және ғылым министрі атынан Алғыс хатпен марапатталды
21 желтоқсан 2021                  318940

ҚазИТУ  «Экономика және қаржы» кафедрасының Экономика ғылымдарының докторы, профессор Ахмедиярова Мынаварь Валиахметқызы Қазақстан Республикасының білім және ғылым министрі А.Аймағамбетов атынан Қазақстан Республикасының білім беру жүйесін дамытуға қосқан зор үлесі үшін алғыспен марапатталды. Ахмедиярова Мынаварь Валиахметқызына айтарымыз, Сіз талантты, өз мамандығын жете меңгерген, әріптестер  алдында ерекше беделге ие болған жансыз. Жинаған тәжірибеңізді тәлімгер және ақылшы ретінде кейінгі жастарға жеткізуден жалықпайсыз. Игі істеріңіздің қашанда оңға басуына, әр қадамыңыздың қарымды болуына, ел-қоғам алдында абыройыңыздың арта беруіне тілектестік білдіреміз!