Главная Кафедры Тағам өндірісінің техникасы және технологиясы Новости кафедры "Технология, жабдықтар және стандарттау" кафедрасының дәріскері алғыс хатпен марапатталды
24 желтоқсан 2021                  318837

Биыл Қазақстан халқы Тәуелсіздіктің 30 жылдығын атап өтуде. Тәуелсіздік алғаннан кейін әлемдік қауымдастықтың беделді қатысушысы ретіндегі жас ел тарихының жаңа беттері басталды. Қоғамдағы бейбітшілік пен келісім мемлекеттік органдардың белсенді және үйлесімді жұмысына, азаматтардың шығармашылық қызметіне негізделген заманауи қазақстандық шындықтың басты өзегі болып табылады.

Қазақстан инженерлік-технологиялық университетінде Тәуелсіздігіміздің 30 жылдығына орай өткен,  мерекелік салтанатты іс-шарада , білім беру саласының өркендеуі жолындағы адал еңбегі үшін , "Технология, жабдықтар және стандарттау" кафедрасының дәріскері Каренеева Жазира Алпысбайқызын ҚазИТУ ректоры  Г.Ә.Сәрсенбекова. алғыс хатпен марапаттады.