Главная Кафедры Тағам өндірісінің техникасы және технологиясы Новости кафедры Табиғат аясындағы демалыс
19 қаңтар 2022                  318850
Табиғат аясындағы демалыс

Табиғат - адамның бойына қуат, көңіліне шабыт, сезіміне ләззат шапағын шашатын сұлулық пен әсемдік әлемі, баға жетпес байлық. Ол – ырыс пен мол қазынаның қайнар көзі, сондықтан халқымыз: «Табиғат -  адамзаттың өмір нәрі,  қажеттінің табылар содан бәрі» - деп бекер айтпаған.  Қазіргі уақытта жас ұрпақтың жеке тұлға болып қалыптасуына ізгілік, ғылымилық, жүйелілік ұстанымдарына негізделген үздіксіз экологиялық білім беру жүйесін құру, оның тәрбиелік мүмкіндіктерін саралау өзекті мәселелердің бірі болып саналады.

Осы тұста «Технологиялық жабдықтар және стандарттау» кафедрасының студенттері  слауатты өмір салтын қолдап,  қысқы демалыс уақытын пайдалы, әрі қызықты өткізуде.