Главная Кафедры Тағам өндірісінің техникасы және технологиясы Новости кафедры ҚазИТУ мен «Қазақ жеміс-көкөніс ғылыми-зерттеу институты», «Ягодка» Белорусь фермерлік шаруашылығымен бірлесіп дөңгелек үстел өткізді
13 сәуір 2022                  318863

2022 жылы  12 сәуірде "Технология, жабдықтар және стандарттау" кафедрасының қауымдастырылған профессоры С.Ж.Казыбаева мен кафедра дәріскері  Б.Д.Зоржанов «Қазақ жеміс-көкөніс ғылыми-зерттеу институтының»,   "Ягодка" Белорусь  фермерлік шаруашылығымен бірлескен дөңгелек үстелге қатысты. Жиынның  тақырыбы мен мақсаты Қазақ жеміс-көкөніс шаруашылығы ғылыми-зерттеу институтымен және Қазақстан инженерлік-технологиялық университетінің студенттері мен магистранттары бірлесіп, «Жеміс-көкөніс шаруашылығы және агроотану" білім беру бағдарламасы бойынша көкжидектің перспективті сорттарын Қазақстанға енгізу болды. Дөңгелек үстел барысында тараптар түрлі мәселелерді талқылап, тәжірибе алмасты.