Главная Кафедры Компьютерлік, автоматтандырылған және телекоммуникациялық жүйелер инженериясы Новости кафедры "Радиотаратушы құрылғылардың параметрлерін өлшеу және бақылау құралдары" тақырыбында ашық сабақ өтті
9 наурыз 2022                  318886

4 наурызда  "Есептеу техникасы, автоматтандыру және телекоммуникация"  кафедрасының лекторы И.С.Тәжібай " Радиотаратушы құрылғылар " пәні бойынша , "Радиотаратушы құрылғылардың параметрлерін өлшеу және бақылау құралдары" тақырыбында ашық сабақ өткізді. Сабақ барысында радиотаратушы құрылғылармен танысып, олардың параметрлерін өлшеу әдістерін баяндады. Ашық сабаққа кафедра лекторлары Айжанова А.Е. мен Демеубаева Л.К. қатысты. Сабақ соңында студенттерге тақырып бойынша сұрақтар қойылып, талдау жұмыстары жасалды.