Главная Кафедры Тағам өндірісінің техникасы және технологиясы Новости кафедры “Шикізат пен жартылай фабрикаттарды бөлуге арналған технологиялық жабдық” тақырыбында ашық сабақ өтті
4 наурыз 2022                  318931

19 наурызда ҚазИТУ Ғылыми кітапханасында "Технология, жабдықтар және стандарттау"  кафедрасының лекторы Ж.А.Каренеева "Азық-түлік өнімдерін өндіру жабдықтары" пәні бойынша, “Шикізат пен жартылай фабрикаттарды бөлуге арналған технологиялық жабдық” тақырыбында ашық сабақ өткізді.  Сабақ барысында студенттер шикізат пен жартылай фабрикаттардың жасалу жолдары, оларды бөлуге арналған технологиялық жабдықтармен танысты. Ашық сабаққа кафедраның қауымдастырылған профессоры Қолмыкпаев Б.К. қатысып, тақырып аясында пікірін білдірді. Сабақты қорытындылай келе, тақырып аясында қатысушыларға түрлі сұрақтар қойылып, талдау жұмыстары жүргізілді.