Главная Кафедры Экономика және бизнес Новости кафедры ҚазИТУ-да жоғары оқу орындары арасында "Бизнес тарландары" атты студенттік жобалар байқауы өтті
12 мамыр 2022                  319144

10 мамырда Қазақстан инженерлік-технологиялық университетінің "Экономика және қаржы" кафедрасында жыл сайынғы ЖОО аралық "Бизнес тарландары" атты студенттік жобалар байқауы өтті. Байқауға жеті  ЖОО-дан 15 студенттік жоба ұсынылды.

Конкурстың қорытындысы бойынша жобалардың жоғары деңгейі үшін және олардың өнімдері мен қызметтерінің қажеттілігін ескере отырып, комиссия келесі студенттерге жүлделі орындар берді:
Құсайын Аяулым, Мұқан Гаухар,ҚазИТУ, 1 курс, Туризм мамандықтары (ғылыми жетекшісі э. ғ. д., профессор М. в. Ахмедьярова)

Сексенбаева Жансая, Тұран университеті, 3 курс, Қаржы мамандығы (ғылыми жетекшісі Қасымбекова Г.Р. доктор РhD)

Төребек Ақбота, ҚазИТУ, 2 курс, Экономика мамандықтары (ғылыми жетекші Күнтубаева А. Д., лектор, экономика ғылымдарының магистрі)

Келдібай Аружан, Қасқарова Құралай, Нархоз Университеті, 1 курс, халықаралық қатынастар мамандықтары (ғылыми жетекшісі Ибрагимова А. А., аға оқытушы)

Нурланқызы Мадине, М. Х. ДУЛАТИ атындағы Тараз өңірлік университеті, 4 курс, Қаржы мамандықтары (ғылыми жетекшілері: э. ғ. к., доцент Муратова Д. б., э. ғ. к., доцент Джунусова Д. А.)

Али Асылзат, Кенбаева Зарина, Қуатбекова Аружан, Серікбаева Жәния, Абай АТЫНДАҒЫ Қазақ ұлттық педагогикалық университеті Сорбонна-Қазақстан Институты, 3 курс, Қаржы мамандықтары (ғылыми жетекшісі Сырлыбаева м.т., аға оқытушы, Экономика және бизнес магистрі).

Жыл сайынғы ЖОО аралық "бизнес тарландары" студенттік жобалар байқауына белсенді қатысқаны үшін ҚазИТУ Нархоз университетінің, Тұран университетінің, М.Х. ДУЛАТИ атындағы Тараз өңірлік университетінің, Мирас университетінің, Сорбонна-Қазақстан институтының ұжымына алғыс білдіреді.