Главная Кафедры Экономика және бизнес Новости кафедры "Қаржы" және "Есеп және аудит" білім беру бағдарламалары АССА халықаралық аккредиттеуден сәтті өтті
28 Наурыз 2024                  796

2024 жылғы 28 наурызда Қазақстандағы АССА өкілі А. Шкабарова МИТУ ректоры Г. Г. Сәрсенбековаға "6в04103-Қаржы" ББ және "6В04102-есеп және аудит" ББ аккредиттеу туралы АССА сертификатын МИТУ-ға табыс етті

Аккредиттеу АССА-ға "6В04103-Қаржы" және "6В04102-есеп және аудит" білім беру бағдарламаларының түлектеріне АССА емтиханынан босатулар беруге мүмкіндік береді, олар АССА-да келесі критерийлер бойынша бағалаудан өтті: бағдарламаға қабылдау ережелері, пәннің мазмұндық бөлігі және пән бойынша жазбаша емтихандар.

АССА аккредитациясын алудың артықшылықтары

МИТУ түлектері АССА-ға тіркелу кезінде осы бағдарламада ЖОО-да оқу процесінде алған білімдері мен дағдыларын қамтитын емтихандардан босатылады. АССА емтихандарынан босатудың максималды санын алғаннан кейін студенттер жеңіске жетеді, өйткені олардың жоғары оқу орнының бағдарламасы ең үлкен жаһандық қаржылық біліктілік танылған пәндерді қамтиды және бұл оларға қысқа мерзімде халықаралық біліктілікке ие болуға мүмкіндік береді.