Главная Кафедры Экономика және бизнес Новости кафедры 3 курс студенттері Ұлттық Банк мұражайында!
22 қараша, 2017                  320936
3 курс студенттері Ұлттық Банк мұражайында!
22 қарашада, Қазақстан Республикасының Ұлттық валютасының күні, «Экономика және қаржы» мамандығының 3 курс студенттеріне тарихқа ену мүмкіндігін берді! Монеталардың белгілі бір нысаны болмаған сәттен бастап, ақша эволюциясының бүкіл тарихы, және ақыр соңында өзіміздің валютамыздың қалыптасуы туралы ғасырлар бойы өз көзімен көргеніміз - теңге! Бұл болашақ қаржыгерлер сияқты, олар үшін білімнің үлкен көлемі! Біз оқушыларымызға барынша білім беруге тырысамыз, және де оның бәрін қызықты ретінде беруге! Ұлттық банк мұражайының әкімшілігіне, сондай-ақ біздің кафедраның оқытушысы Демидова Лариса Георгиевнаға алғысымызды білдіреміз.