Главная Кафедры Әлеуметтік-гуманитарлық пәндер және әлем тілдері Новости кафедры Ағылшын тілі жаһандану үдерістерін жеделдету факторы ретінде
18 мамыр, 2018                  318875
Ағылшын тілі жаһандану үдерістерін жеделдету факторы ретінде
2018 жылдың 17 мамырында ағылшын тілі пәнінің оқытушысы Т.Мадилова мен 1-курс студенті А.Қазыбекқызы Абылай хан атындағы Қазақ халықаралық қатынастар және әлем тілдері университетіне барды. Ресми кездесу барысында ағылшын тілінің маңыздылығы талқыланды. Сонымен қатар студенттерге ағылшын тілін дамытуды, түрлі бірлескен іс-шараларды, білім беру бағдарламаларын және онлайн оқытуды енгізу туралы айтылды. Ағылшын тілі клубының тіл үйренудегі маңыздылығы, тәжірибе алмасудағы өзектілігі сөз етілді. Осылайша, конференцияға қатысқандардың барлығына пайдалы кеңес болды.