Главная Новости ҚазИТУ колледж студенттері арасында салауатты өмір салтын және спортты дамытуға арналған байқау өткізді. Турнир қызықты және тартысты өтті, сонымен қатар "ҚазИТУ колледж кубогы"арнайы турнирі өткізілді. Іс-шараға 6 команда қатысты.
18 қазан 2019                  318746

ҚазИТУ колледжі 18 қазанда колледж студенттері арасында салауатты өмір салтын және спортты дамытуға арналған байқау өткізді. Турнир қызықты және тартысты өтті, сонымен қатар "ҚазИТУ колледж кубогы"арнайы турнирі өткізілді. Іс-шараға 6 команда қатысты.

Турнир қорытындысы бойынша:
  • 1 орын "КазИТУ колледжінің Кубогы" - ТИОП тобының командасы, 2курс;
  • 2 орын - РИС тобының командасы,1курс ;
  • 3 орын - ВТиПО тобы, 2 курс.

Біз жеңген командаларды жеңістерімен құттықтаймыз, Сіздерге болашақта табыс тілейміз. Жастар ісі жөніндегі комитет атынан осы турнирге қатысқан барлық командаларға алғысымызды білдіреміз.

Студенттік баспасөз қызметі