Главная Новости ҚазИТУ колледжінде 3 қазан Ұстаздар күніне орай "Ұстаз-ұлағатты есім" атты мерекелік іс-шарасы өткізілді.
3 қазан 2019                  318787
ҚазИТУ колледжінде 3 қазан Ұстаздар күніне орай "Ұстаз-ұлағатты есім" атты мерекелік іс-шарасы өткізілді. Іс- шара барысында құтықтау сөз ҚазИТУ ректоры, профессор Сарсенбекова Гульнар Алибековнаға берілді. Сонымен қатар ҚазИТУ колледжінің директоры Шалабаева Майра Хусаинқызы және ҚазИТУ ұжымы қатысты. Сіздерді кәсіби мерекелеріңіз Мұғалімдер күнімен шын жүректен құтықтаймыз! Өскелең ұрпақты тәрбиелеу жолындағы белсенді еңбектеріңізбен қосқан үлестеріңіз үшін ризашылығымызды білдіреміз. Еңбекте үлкен табыстарға жете беріңіздер деген ниетпен дендеріңізге саулық отбасыларыңызға бақ-береке тілейміз!