Главная Новости Қазақстан инженерлік-технологиялық университетінде "Жастар жылы" аясында шағын футболдан жарыс өткізілді.
26 қазан 2019                  318769
Қазақстан инженерлік-технологиялық университетінде 26 қазан "Жастар жылы" аясында шағын футболдан жарыс өткізілді. Сонымен қатар бас жүлдеге арнайы "ҚазИТУ ректорының кубогы" ойнатылды. Жарыста университет және колледж студенттерінің белсендігі байқалды және әсерлі, тартысты, қызықты өтті.
Жарыс нәтижесі:
1 орын: ҚазИТУ колледжінің "Олимпик құрамасы - "ҚазИТУ ректорының кубогы" және дипломмен;
2 орын: ҚазИТУ университетінің 4 курс "РЭТ" мамандығының студенттері;
3 орынды: ҚазИТУ колледжінің 2 курс ВТИПО мамандығының студенттері арнайы дипломмен марапатталды.