Главная Новости ҚазИТУ колледжінің Жастар ісі комитетінің ұйымдастыруымен "Алтын күз - 2019" байқауы өткізілді.
31 қазан 2019                  318871
31 қазан ҚазИТУ колледжінің Жастар ісі комитетінің ұйымдастыруымен "Алтын күз - 2019" байқауы өткізілді. Байқауға 1 курс студенттері белсенді атсалысып, 6 жұп төрт кезең бойынша сайысқа түсті.
Байқау нәтижесі:
Бас жүлде - 1 курс мамандығының студенттері Маликов Бөріхан және Саетбакиева Сайара
1 орын - 1 курс ХМиКП мамандығының студенттері Әуенұр Диас және Тұрсынбаева Айнұр
2 орын - 1 курс СМС мамандығының студенттері Қасымбеков Бағдат және Серік Аяулым
3 орын - 1 курс Туризм мамандығының студенттері Бауэр Дархан және Куранбаева Дильназ
"Көрермен көз айымы" - номинациясы бойынша 1 курс Рис мамандығының студенттері Сапархан Диана және Қайратұлы Дамир "Үздік сән үлгісі" наминациясы бойынша - 1 курс СМС мамандығының студенттері Баубекұлы Дәуіржан және Жұмаділова Мөлдір Дипломмен және "Күзгі балл ханшайымы" тәжімен марапатталды. Барша қатысушыларды шын жүректен қуттықтаймыз. Алдағы уақытта сіздерге табыс және жетістіктер тілейміз.