Главная Кафедры Әлеуметтік-гуманитарлық пәндер және әлем тілдері Новости кафедры Республикалық ғылыми-тәжерібиелік "Рухани жаңғыру" конференциясы өткізіледі
13 қараша 2019                  318771
Республикалық ғылыми-тәжерібиелік "Рухани жаңғыру" конференциясы өткізіледі

Қазақстан инженерлік-технологиялық университеті

А Қ П А Р А Т Т Ы Қ Х А Т

«Қазақстан инженерлік-технологиялық» университетінде 2019 жылы 21 қарашада ғалымдар, магистранттар мен студенттердің арасында «Рухани жаңғыру: ұлттық құндылықтардың жалпы адамзаттық құндылықтарға бастауы» атты республикалық ғылыми- тәжірибелік конференция өткізіледі.

Конференцияға ғалымдар, магистранттар, студенттер және мектеп басшылары, мұғалімдері, колледж оқытушылары шақырылады. Конференцияда «Рухани жаңғыру: ұрпақтар сабақтастығы » атты секция жұмыс жасайды.

Конференцияның жұмыс тілі: қазақ, орыс және ағылшын.

Ұйымдастыру комитетінің мекен-жайы:
Алматы қаласы, әль-Фараби даңғылы 93Г/5

Конференцияның координаторлары:
Нуртазаева Алима Берікқарақызы (87014392525)
Төленді Олжас Маратұлы (87029292932)
Конференция өтетін орын: Алматы қаласы, әль-Фараби даңғылы 93Г/5, ҚазИТУ конференц залы. Басталуы сағат 10:00.