Главная Новости Құрметті талапкер ҚазИТУ сіздің қалаңызда!
15 қаңтар 2020                  318933
Құрметті талапкер ҚазИТУ сіздің қалаңызда!
ҚазИТУ-дың оқытушыларымен студенттерінен құралған кәсіби бағдар беруші топтары "Зерде - ҚазИТУ" олимпиадасын өткізу мақсатында Қазақстан аумағы бойынша өз жұмыстарын бастады.
"Зерде - ҚазИТУ" олимпиадасы жалпы 2 кезеңнен тұрады.
11 сынып мектеп оқушылары қатыса алады. Олимпиада барысы: бірінші кезеңде оқушылар 2 пән бойынша (әр пән 25 сұрақтан) тест тапсырады, екінші кезең іріктеу кезеңі 5 пән бойынша тапсырады.
Екі кезеңнен сәтті өткен оқушылар ҚазИТУ Ректорының грантын жеңіп алуларына және ақылы бөлімге жеңілдіктер алуына мүмкіндік алады.
"Зерде-ҚазИТУ" олимпиадасына Маңғыстау облысының Білім басқармасының қолдауымен Ақтау қаласы және Мұнайлы аудандарында өткізілді.
30 дан астам мектеп қамтылды, және 209 оқушы өз еріктерімен қатысты.
Маңғыстау облысы бойынша комиссия құрамы:
1. Сарсенов Алтынбек - өндірістік оқыту шебері
2. Қосымша топ(студенттер):
2.1. Ақжайна Бердіханқызы
2.2. Орманова Малика
ҚазИТУ әкімшілігі Маңғыстау облысының Білім басқармасына, Ақтау қаласының Білім басқармасына өз Алғыстарын білдіреді! www.kazetu.kz
@kazetu_university
Қосымша ақпараттар бойынша: