Главная Новости Жастар Ұйымдары байқау жариялайды!
11 қазан 2020                  318791
Жастар Ұйымдары байқау жариялайды!

Қазан айының алғашқы жексенбісі елімізде ұстаздар күні аталып өтіледі. Дәлірек айтсақ, мұғалімдер күні 1965 жылы 29 қыркүйекте КСРО жоғарғы кеңесі президумының бұйрығымен қазан айының алғашқы жексенбісіне бекітілді. 1966 жылы 5 қазанда ЮНЕСКО мен Халықаралық еңбек ұйымының өкілдері "Мұғалімдердің жағдайы туралы" құжатқа қол қойған.

ҚазИТУ Жастар ұйымдары комитеті барша ұстазадар қауымын шуақты мерекемен құттықтайды.

Осы мақсатта «Шын жүректен Ұстазға» атты видео байқауын жариялайды! Мерзімі: 30.09.2020- 07.10.2020 Байқау шарттары: • Әрбір студент өздерінің ұстаздарымен бірге видео түсіру. • Видеоны инстагарам парақшасына #махаббатпенұстазға #слюбовьюкучителю #конкурсказитукмо хештегтерімен жариялау. • Салынған видеоңыздың қаралымы мен лүпілер санын арттыру.

Байқау қатысушыларының видеолары біздің студенттік инстагарм парақша @kazetu_kmo жарияланатын болады. Ең үздік туындыға Жастар ұйымдары комитетінің атынан ақшалай сыйлықтар мен мақтау қағаздары берілетін болады. Барлық қатысушыларға сәттілік!