Главная Новости ҚазИТУ оқытушылары алғыс хаттармен марапатталды.
08 қазан 2020                  318829
ҚазИТУ оқытушылары алғыс хаттармен марапатталды.

Қазақстан инженерлік-технологиялық университетінде Ұстаздар күні мерекесіне орай Университетіміздің дамуына және студенттерге сапалы білім беру жолындағы адал еңбегі үшін ҚазИТУ ректоры Г.А.Сарсенбекова атынан төмендегі оқытушылар алғыс хаттармен марапатталды.

«Жаратылыстану және ғылыми» пәндер кафедрасының меңгерушісі, химия ғылымдарынынң кандидаты, қауымдастырылған профессор Муздыбаева Шарбану Акказиевна.

«Әлеуметтік және гуманитарлық» пәндер кафедрасының аға оқытушысы, педагогика ғылымдарынының магистрі Нурланова Карлыгаш Шохаева, ҚазИТУ ғылыми кітапхана қызметкері, ҚазИТУ колледжінің оқытушысы Сабитқызы Ақерке.

Химия пәні бойынша жоғары санатты мұғалім, ҚазИТУ колледжінің «Жаратылыстану және ғылыми» пәндер кафедрасының меңгерушісі Абенова Шынар Амантаевна.

«Нұр Отан» партиясының Бостандық ауданды бойынша хатшысы ҚазИТУ колледжінің «Экономика және Қаржы» кафедарсының оқытушысы, Экономика ғылымдарының магистрі Тұтқышбаева Толғанай Жангелдіқызы.

Құттықтаймыз! Жетістіктеріңіздің қатары арта берсін!