Главная Кафедры Экономика және бизнес Новости кафедры Ғылыми – тәжiрибелік конференция
6 сәуір, 2017                  318688
Ғылыми – тәжiрибелік конференция
4 сәуір 2017 жылы «Кәсіпорынның экономикалық және басқару аспектілерінің дамуы» атты жас маман және студенттерге арналған Республикалық ғылыми – тәжiрибелік конференция өтті, бұл конференцияда «Экономика және қаржы» кафедрасының студенттірі мен жас мамандар белсенді түрде өздерін көрсете білді.

Конференцияның қорытындысы бойынша, ең иықты да білікті де студенттер өздерінің мақалалары үшін марапатталды. Барлық қатысушылар конференцияға қатысқаның растайтын куәліктермен марапатталды.

Конференцияның қорытындысы бойынша, кафедраның 2 курс студенті Сватковский Игорьдің мақаласы құрмет орынына ие болды.

«Қаржы» мамндығының 2 курс студенті Сватковский Игорьді жас маман және студенттерге арналған Республикалық ғылыми – тәжiрибелік конференцияда пленарлық отырыста марапатқа ие болғаны үшін құттықтаймыз.

Алдағы уақытта ғылыми жұмыстарда жетістік тілейміз!