Главная Новости ҚазИТУ студенті халықаралық турнирде чемпион атанды!
14 қазан 2019                  318708
ҚазИТУ студенті халықаралық турнирде чемпион атанды!

2019 жылдың 12-13 қазанында Алматыда «AIGA Kuz Ореп-2019» грэпплинг бойынша Arlan Grip Championship ашық халықаралық турнирі өтті. Турнир ABB аренасында AIGA Халықаралық әуесқой Грэпплинг Қауымдастығының қолданыстағы ережелері мен ережелеріне сәйкес әр түрлі салмақ және жас санаттары бойынша өткізілді. AIGA грэпплингі-бұл ауырсыну және тұншығу әдістерін қолдана отырып, партердегі күресу түрі.

Турнирге Қазақстан, Қырғызстан, Өзбекстан, Тәжікстан, Бразилия т.б жалпы саны 957 спортшы қатысты. Біздің унверситетіміздің Радиотехника электроника және телекоммуникация мамандығының 4- курс студенті Рымтай Алмас аталмыш турнирде бақ сынап,76 келі салмақ дәрежесінде чемпион атанды.

ҚазИТУ ұжымы Алмасты жүлделі жеңісімен құттықтап, алдағы байрақты бәсекелерде сәттілік тілейді! Университетіміз бен еліміздің абыройын асқақтата беруіңе тілектеспіз!