Главная Новости Діни экстремизм мен терроризмнің алдын алу
21 қыркүйек 2021                  318907
Діни экстремизм мен терроризмнің алдын алу

2021 жылғы 21 қыркүйек Қазақстан инженерлік-технологиялық университетінің студенттері арасында діни экстремизм мен терроризмнің алдын алу бойынша дәріс өткізілді.
Кездесуде Алматы қаласының ақпараттық-түсіндіру тобының мүшесі, ҚазҰУ оқытушысы сөз сөйледі. әл-Фараби, заңтану саласындағы PhD доктор Әділғазы Серікхан. Сарапшы "Діни экстремизм мен терроризмнің алдын алу" тақырыбында дәріс оқыды. Тыңдаушыларға деструктивті діни ағымдардың ерекшеліктері, экстремистік және террористік ұйымдарға тартудың психологиялық әдістері туралы айтылды. Сондай-ақ, Спикер қоғамдық қауіпсіздікті сақтау және мемлекеттің өркендеуі үшін конфессияаралық келісімнің маңыздылығын атап өтті.
Іс-шара барысында қатысушылар өздерін қызықтырған сұрақтарға жауап алды. Бұл іс-шара тиісті деңгейде өтті, тыңдаушылар риза болды.