Главная Кафедры Экономика және бизнес Новости кафедры «Экономика және Қаржы» кафедрасы қалалық сенбілікке қатысты
17 сәуір, 2017                  318675
«Экономика және Қаржы» кафедрасы қалалық сенбілікке қатысты
Көктем — дәстүрлі кезеңінде ішінен және сыртынан тазарту кезі. 15 сәуір күні Алматы қаласында қалалық сенбілік өткізілді! Біздің университетте қуана-ұқуана қатысты. Қажетті құрал-саймандармен жабдықталған, "Экономика және қаржы" кафедрасының студенттерімен Жусипова М. Ш. шықты . Оқушылар университет аумағын ретке келтірді - бұтақтар тазалап, өз учаскелерін сыпырып, ағаштарды ақтады, гүлзарлар қаздып, оларға эстетикалық тү келтірдіі. Сенбілік өте жақсы өтті. Барлықтары өзімен және жұмысымен риза болды. Көктем куні университеттің аумағын көркемдетуге келгердерге көптеген рахмет! Жарайсыздар!