Главная Кафедры Экономика және бизнес Новости кафедры VI Халықаралық "Алматы Марафон"
24 сәуір, 2017                  318666
VI Халықаралық "Алматы Марафон"
2017 жылдың 23 сәуірі алтыншы «Алматы марафоны» өтті - Орталық Азиядағы ең үлкен қайырымдылық спорттық іс-шара. «Алматы марафоны» - Халықаралық және жүгіріс марафоны (AIMS) қауымдастығының мүшесі. Спорт фестивалі жарыс жанкүйерлерін, салауатты өмір салтын ұстанатын, әлеуметтік белсенді азаматтарды біріктірді. Жыл сайын іс-шара балаларға көмек көрсету шарт бойынша қаражат жинайды. Дәстүр бойынша, марафон Тұңғыш Президенті атындағы саябақта 8:00 басталды. Ол жақта ресми түрде тіркелген 13 мың, оның 20 мың адам қатысты. Бұл үлкен іс-шарада біздің студенттерде қатысты! Есеп және Аудит мамандығының тығындау 2 курс студенті Затыбек Бану мен Рощупкина Вера қатысып, жақсы нәтиже көрсетті! Біз салауатты өмір салты үшін! Біз салауатты ұлт үшін!