Главная Кафедры Экономика және бизнес Новости кафедры Қазақстан Республикасының Ұлттық валюта күніне арналған дөңгелек үстел
16 қараша 2021 ж                  319025
Қазақстан Республикасының Ұлттық валюта күніне арналған дөңгелек үстел

2021 жылдың 15 қарашасында «Экономика және Қаржы» кафедрасы Қазақстан Республикасының Ұлттық валютасы күніне және еліміздің қаржы жүйесі қызметкерлерінің кәсіби мерекесіне арналған «Теңге – мемлекеттің символы» тақырыбында дөңгелек үстел өткізді. (Модераторлар: Тәтібеков Бауыржан Нұрланұлы – э.ғ.к., «Экономика және қаржы» кафедрасының меңгерушісі, Утегулова Бақытгүл Сейсебекқызы – PhD, «Экономика және қаржы» кафедрасының доценті.

Дөңгелек үстелде ұлттық валютаның тұрақтылығы мен қаржы саясатының тиімділігі, Қазақстанның ақша жүйесінің қалыптасу және даму тарихы мәселелері талқыланды.

өз банктерінің бизнес пен жеке тұлғаларды несиелендірудегі тәжірибесімен бөлісті, студенттер мен оқытушылардың Қазақстанның ақша жүйесін долларсыздандыру бойынша ұстанған курсын қалай жүзеге асырып жатқаны туралы сұрақтарына жауап берді. Ғылым мен тәжірибе өкілдері арасында сындарлы диалог болды.

Қорытындылай келе, дөңгелек үстелге қатысушылар тыңдалған материалдарды студенттер мен жас мұғалімдерге оқу үрдісінде пайдалануды ұйғарды.